Діти із зони АТО відправилися на реабілітацію та навчання до США

Змогу провести час біля водойми і навіть моря мають змогу не тільки мешканці цих територій, але й вимушені переселенці. Ними тут опікуються громадські фонди та благочинні організації. Аби діти максимально відволіклися від ситуації, яка наразі розгортається на сході, для деяких навіть вдалося організувати поїздку до Сполучених Штатів Америки.

Вже завтра Ілля прокинеться в Америці. Він та ще 12 дітей полетять туди на відпочинок - забувати страшні події Сходу. Сам хлопець родом з Макіївки Донецької області. Відповідаючи на елементарне питання про Америку хлопець шаріється та трохи губиться. 

 

 

Але то від хвилювання. Ілля каже – поїхати до Штатів дуже хоче. Планує навіть залишитися там назавжди. А пов’язати своє життя хоче зі спортом. А от Тетянка по дівочому хвилюється. Каже – дуже страшно їхати туди без батьків. Але хвилюватися дітям не варто. В Америці на них чекає насичена програма, каже Ірина. Жінка супроводжуватиме дітей всю дорогу. А вже у США 13 маленьких українців зустрічатимуть нові сім’ї, з якими вони проведуть цілий місяць.

Про страх малечі перед поїздкою каже засновник "Отчого дому" Роман Корнійко. Адже чоловік завжди поруч з дітьми.

Керівник та засновник проекту Ярослав Малько каже, ідея прийшла до нього несподівано – аж із самої Фінляндії.

Проводжати дітей в дорогу приїхав й уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба. Перед поїздкою роздає постанови і навіть веселить малих українців доволі серйозними питаннями. 

Опісля, Микола Кулеба каже - цікавитися думкою маленьких громадян його робота. Адже дуже важливо, аби діти гідно представили Україну перед світом.

 

Така поїздка допоможе дітям із психологічними травмами, біженцям та тим, хто втратив через війну батьків, швидше реабілітуватися і замінити погані спогади на кращі. На останок групове фото і дітей відправляють на літак – на зустріч новим враженням.

вверх