В часі, коли сім’я опиняється у складних життєвих обставинах, у дитини велика ймовірність потрапити в інтернатний заклад. Потрапивши в інтернат, у неї міняється життя, а шанси опинитись у новій сім’ї не великі.

Детальніше

Такі дані моніторингового дослідження функціонування системи інтернатних закладів та закладів соціального захисту дітей озвучив Микола Кулеба під час прес-конференції в Адміністрації Президента.

Детальніше

На виконання розпорядження Президента про робочу групу з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей відбулось перше засідання експертів.

Детальніше

Сезон літнього відпочинку вже місяць, як стартував на Київщині.

Детальніше

Саме з такими словами звернувся президент Альянсу «Україна без сиріт» Роман Корнійко під час урочистого відкриття конференції «Сирітство перед лицем життя 2015»

Детальніше

Дружина Президента України 18 травня відвідала тренінговий центр проекту "Одна надія", на базі якого в Києві втілюється методика виховання «Наставництво»

Детальніше

 20 березня 2015 року, голова “Центру Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець, соціальний відділ Центру та працівники відділу соціальної роботи Личаківського району

Детальніше

В Адміністрації Президента України відбулась зустріч з регіональним директором Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у країнах Східної Європи та СНД Марі-П’єр Пуар’є,

Детальніше
вверх