Про нас

Альянс «Україна без сиріт» - це всеукраїнський рух організацій та небайдужих людей, які працюють над вирішенням проблеми сирітства в Україні. 

Ми об’єднуємо зусилля багатьох громадських, релігійних та благодійних організацій, а також тисячі волонтерів по всій Україні. 

Головна мета нашої діяльності - дати можливість кожній дитині-сироті зростати в люблячій сім’ї та попередити сирітство в Україні.

Головні завдання Альянсу - це робота над формуванням і вдосконаленням системи захисту дітей в Україні, реформування системи інтернатних закладів, популяризація усиновлення, привернення уваги суспільства до проблем дітей-сиріт, допомога вихованцям та випускникам інтернатів, підтримка прийомних сімей і усиновителів, популяризація сімейних цінностей, та інше. 

Альянс не є політичним, релігійним чи комерційним утворенням. Альянс «Україна без сиріт» має партнерські відносини з міжнародними неурядовими, благодійними, громадськими, релігійними, а також урядовими установами.

Основні напрямки діяльності Альянсу:

  • Формування суспільної думки щодо важливості допомоги дітям і сім’ям у складних життєвих обставинах;
  • Розвиток співпраці з церквами та релігійними спільнотами, їх мотивування для практичного служіння дітям і сім’ям у складних життєвих обставинах;
  • Розвиток співпраці з владою для формування ефективної державної політики у сфері захисту дітей і сімей;
  • Розвиток організацій для роботи з дітьми-сиротами та сім’ями в регіонах.
вверх